Zeštíhlující nápoj na bázi bentonitového jílu

Bentolit v Mariánských Lázních Česká republika

Napít se Bentolit
Kč 1300Kč 2600
4.215

Objednat Bentolit

Sleva -50%

Bentolit je nápoj na rychlé hubnutí na bázi bentonitového jílu. Cena původního produktu je Kč 1300 bez slevy. Dodání - Česká republika, platba probíhá na dobírku na balíku.

Pokud si chcete objednat nápoj s doručením v Mariánských Lázních:

 • prostřednictvím oficiálního webu pomocí objednávkového formuláře uveďte v objednávkovém formuláři své telefonní číslo a jméno
 • počkejte na zpětnou vazbu - manažer vám brzy zavolá a vyjasní s vámi podrobnosti objednávky a zajistí doručení na adresu
 • Zadejte adresu a datum doručení, plnou cenu zásilky

Věnujte pozornost! K dispozici je speciální nabídka "SLEVA -50%" - máte čas na objednání za výhodnou cenu.

Jak nakupovat v Mariánských Lázních Bentolit

Nyní může každý zhubnout bez vyčerpání tréninku a prodloužené stravy, dokonce i ti, kteří dříve měli štíhlou postavu s nejtěžším úsilím. Seznamte se s novinkami v dietetice - rychlý nápoj na hubnutí na bázi bentonitového jílu!

Bentolit je účinná metoda hubnutí pro ženy i muže. Zlepšuje metabolismus, uzdravuje celé tělo. Nápoj se snadno připravuje, je vhodný k pití a má příjemnou chuť (cappuccino s lehkou skořicovou vůní). Cena v České republice bez slev a nákladů na dopravu Kč 1300. Po přijetí a po obdržení zásilky můžete objednávku zaplatit. Přesné náklady na zaslání zásilky poštovním doručovatelem na uvedenou adresu se mohou v různých městech přijetí lišit.

Upozorňujeme vás, pouze dnes SLEVA -50%. Platí pro objednávky prostřednictvím oficiálních webových stránek. Chcete-li objednat Bentolit k propagaci, vyplňte na webu tento formulář

Jak objednat Bentolit a obdržet doručení v Mariánských Lázních:

 • vyplňte objednávkový formulář - zadejte své jméno a telefonní číslo
 • počkejte, až operátor zavolá na podrobnosti
 • Balíček obdržíte a zaplatíte za něj v Mariánských Lázních

Aby nedocházelo k nedorozuměním, pečlivě uveďte údaje o převzetí zásilky (Česká republika, Mariánské Lázně, ulice, dům, PSČ).

Recenze o Bentolit v Mariánských Lázních

 • Lenka
  Dobrá pomoc při hubnutí. Po dva týdny přijetí to pomohlo zhubnout další kilá před svatbou. Bylo to pohodlné k pití - nápoj se připravuje rychle, stejně jako běžná instantní káva. Překvapilo mě, že chuť není nechutná, ale naopak dokonce velmi příjemná, s chutí cappuccina a lehkou vůní skořice. Nebyl jsem zklamaný, byl jsem spokojený s nákupem!
  Bentolit