Recenze o Bentolit

 • Petra
  Vyzkoušel jsem různé diety, šel na fitness. Výsledky byly minimální a rychle přibíraly na váze. Před šesti měsíci jsem se obrátil na výživu. Po přezkoumání mé historie lékař doporučil bentolit. Za dva měsíce jsem ztratil 30 kg! Teď piju bentolit, abych si udržel postavu jednou za měsíc po dobu jednoho týdne. Hmotnost je stabilní 60 kg - jsem šťastný!
  Bentolit
 • František
  S věkem jsem hodně přibral. Nikdy jsem neměl rád chodit do posilovny a držet dietu - ani pro mě. Proto jsem začal hledat na internetu další metody hubnutí. Studoval jsem recenze různých produktů a rozhodl jsem se vyzkoušet bentolitový nápoj. Volba nebyla naštvaná. Výsledek mě úplně uspokojil. Již za měsíc přijetí jsem ztratil 25 kg.
  Bentolit
 • Petra
  Sám jsem velmi štíhlý, bez ohledu na to, kolik jím, nikdy nepřibírám. Kupuji bentolit pro svého manžela. Bohužel má velmi sklon k nadváze. Poprvé mu tento nápoj pomohl zhubnout 30 kg. Bral jsem to dvakrát denně po dobu jednoho měsíce. Nyní jen o víkendech, jednou večer. Váha je stále, manžel nepřibírá na váze. Začal se cítit lépe a já jsem také šťastný).
  Bentolit
 • Lenka
  Dobrá pomoc při hubnutí. Po dva týdny přijetí to pomohlo zhubnout další kilá před svatbou. Bylo to pohodlné k pití - nápoj se připravuje rychle, stejně jako běžná instantní káva. Překvapilo mě, že chuť není nechutná, ale naopak dokonce velmi příjemná, s chutí cappuccina a lehkou vůní skořice. Nebyl jsem zklamaný, byl jsem spokojený s nákupem!
  Bentolit
 • Marie
  Bral jsem bentolit po dobu jednoho měsíce, jednou denně v noci. Výsledkem je, že jsem za normálních podmínek ztratil 17 kg. S výsledkem jsem více než spokojený. Vypadám štíhlý a atraktivní jako nikdy předtím! Nápoj se rychle připravuje a chutná dobře. Doporučit.
  Bentolit
Uživatelské hodnocení Bentolit
4.2
15