Návod k použití Bentolit

Bentolit - charakteristika a obecné informace

Formulář vydání:

nápojový prášek

Hmotnost:

100 g / balení

Hlavní účinná látka:

orální bentonitový jíl

Chuť:

cappuccino s příchutí skořice

Nutriční informace (1 porce - 14 g):

bílkoviny - 4 roky,

sacharidy - 7, 5 g.

Energetická hodnota:

45 kcal / 190 kJ

Kontraindikace:

do 18 let

Bentolit je nápoj na rychlé hubnutí na bázi bentonitového jílu. Používá se při hubnutí. Zlepšuje metabolismus a normalizuje trávicí trakt, eliminuje chuť k jídlu a odstraňuje toxiny a škodlivé kovy (olovo, rtuť, hliník) z těla. Navíc posiluje imunitní systém, zlepšuje střevní flóru. Má antibakteriální účinek.

Nápoj je určen k použití pro ženy a muže. Nepoškozuje tělo, nezpůsobuje alergické reakce. Produkt je označen značkou Euroasian Conformity (EAC), má certifikáty a patenty pro implementaci v České republice. Klinické studie a testování potvrdily vysokou kvalitu nápoje a recenze spotřebitelů potvrzují účinnost a vlastnosti nápoje deklarované výrobcem, což je po použití pozitivní výsledek.

Inovativní metoda hubnutí - indikace k použití:

  • obezita a nadváha, touha zhubnout
  • zvýšená chuť k jídlu a neustálá chuť na občerstvení
  • gastrointestinální poruchy (průjem, plyn, nadýmání atd. )
  • otrava, zvracení, potřeba detoxikace
  • nemoci ve formě kožních alergií (vyrážka, akné).

U všech výše uvedených příznaků může Bentolit poskytnout účinnou úlevu. Výsledek navíc na sebe nenechá dlouho čekat. Jeden příjem je dost. Výjimkou jsou problémy s kožními vyrážkami (v takovém případě je budete muset užívat každý den po dobu 3–7 dnů, abyste dosáhli viditelného výsledku), nadváhou nebo obezitou. Pro hubnutí je nutný příjem kurzu, jehož trvání závisí na závažnosti obezity a počtu nadbytečných kilogramů.

jak připravit a vzít bentolitový nápoj na hubnutí s bentonitovým jílem - dávkování

Bentolitový nápoj - jak se používá při hubnutí

Snadná a pohodlná aplikace je další výhodou tohoto hubnutí. K přípravě jedné dávky zamíchejte dvě čajové lžičky prášku v odstředěném mléce (200 ml) nebo ve vodě. Pro lepší promíchání se doporučuje třepačka. Stačí pít jednou denně, každý den. Průběh aplikace:

  • až 15 kg - do dvou až tří týdnů
  • od 15 do 30 kg - během jednoho až dvou měsíců
  • od 30 do 60 kg - kurz přijetí po dobu 6-12 měsíců, se sedmidenní přestávkou každé čtyři týdny.

Pouze správné použití nápoje zaručuje pozitivní výsledek. Každé balení přípravku Bentolit obsahuje pokyny ke kontrole před použitím.