Zkušenost s používáním Bentolit

Kateřina, město Wels.

jak jsem zhubla s nápojem Bentolit s bentonitovým jílem - před a po použití

Ahoj všichni. Dnes jsem se rozhodl vyprávět svůj příběh o tom, jak moje váha dosáhla 105 kg, jak jsem se dokázal zbavit nadbytečných kilogramů, jejichž použití mi pomohlo zhubnout, a co je nejdůležitější, jaké pozitivní aspekty života mi byly později odhaleny!

Zažijte, jak jsem zhubl 60 kg za rok

Od narození mám nadváhu. A čím jsem starší, tím více se moje váha zvyšovala. V době, kdy jsem dokončil univerzitu, jsem vážil nejméně 105 kg. Přinutil jsem se dělat fitness, ale ani ty nejnáročnější tréninky nepřinesly alespoň nějaký pozitivní výsledek.

Myslím, že se mnou budou souhlasit všechny dívky s podobným problémem. Nadbytečné kilogramy znesnadňují život osobním i profesionálním. Nejprve jsem si uvědomil, že nadváha je důvod, proč je mužská polovina se mnou jen kamarádka. A když jsem začal pracovat a budovat kariéru, všiml jsem si, že i se všemi svými schopnostmi se dostanou do povědomí ti, kteří jsou štíhlejší a podle toho i krásnější.

A teprve potom jsem vážně přemýšlel o své váze a odhodlaně jsem hledal prostředky a metody, které by mě mohly zachránit před kilami navíc. Nejprve jsem se obrátil na výživu.

nápoj na hubnutí Bentolit - co to je, jak ho používat

Dietolog se ukázal jako zkušený lékař, studovala moji historii a výsledky testů. Doporučil jsem pokračovat ve fitness pro obecný tón. A domluvila si schůzku s Bentolitem. Řekla mi, co to bylo.

zkušenosti s použitím hubnutí BENTOLIT s bentonitovým jílem

Jak jsem se dozvěděl ze slov lékaře a poté jsem si sám přečetl informace na internetu, Bentolit je rychlý nápoj na hubnutí na bázi bentonitového jílu. Nejprve mě samozřejmě znepokojilo, že budu muset vypít nějaký druh jílu, ale ve skutečnosti se všechno ukázalo mnohem lépe a příjemněji.

Tento produkt na hubnutí se prodává ve formě prášku, který se musí vařit například jako instantní káva nebo kakao. Příprava nápoje je velmi snadná - dvě čajové lžičky prášku zalijte 200 ml horké vody (můžete ji nahradit odstředěným mlékem). Dobře promíchejte lžící nebo třepačkou. Nápoj byl také velmi chutný - připomíná cappuccino se skořicovou vůní.

Na doporučení lékaře jsem tento nápoj pil po celý rok podle individuálního kurzu. Po dobu 30 dnů nepřetržitě každý večer před spaním, po týdenní přestávce, poté znovu po dobu 30 dnů. A tak po celý rok v kruhu. Po každém měsíčním kurzu jsem navštívil výživu. Založil jsem časopis, kde jsem zaznamenal změny hmotnosti a mého zdraví.

Po použití Bentolitu - mé výsledky a úspěchy

Po prvním a druhém měsíci užívání přípravku Bentolit se hmotnost snížila o 30 kg. Po 6 měsících - už jsem vážil o 45 kg méně a na konci ročního kurzu - minus 60 kg! Zároveň jsem jedl jako obvykle, chodil dvakrát do týdne na fitness (jedna lekce trvala 40 minut). Z užívání přípravku Bentolit jsem nikdy nezaznamenal žádné vedlejší účinky ani jiné negativní reakce. Zdravotní stav je vynikající - navenek jsem se změnil k nepoznání. V době, kdy jsem zhubla, byl večer absolventů lycea, kde jsem studoval. Nikdo mě hned nepoznal a pak byli všichni v šoku. Celý večer mluvili jen o mně.

Před dvěma lety jsem ve sportovním areálu, kde jsem chodil na fitness, potkal muže, který je nyní mým manželem. V práci získala dlouho očekávanou podporu. Takto mi jednoduchý hubnutí Bentolit změnil život k lepšímu. Nyní ji používám v týdenním kurzu jednou za měsíc, abych si udržel štíhlou postavu. Doporučit!