Jak zhubnout - základní zásady a pravidla

obecné zásady a pravidla pro hubnutí

Jak zhubnout? Za přítomnosti nadváhy a jejího růstu by měla být přijata opatření k její normalizaci. A zde můžete slyšet, číst a vidět tisíc nebo dokonce více způsobů, včetně dokonce speciálních operací k odstranění tuku nebo ke snížení objemu žaludku.

Hlavní pravidla pro hubnutí

Jak zhubnout? Existují léky na hubnutí s různými mechanismy působení. Některé léky blokují působení enzymů, které štěpí tuk v našem těle, zatímco jiné absorbují molekuly tuku z potravy a odstraňují je z těla.

Všechny tyto prostředky, zejména pokud jsou užívány dlouhodobě, mohou způsobit vážné problémy v zažívacím ústrojí, proto vám Bůh nedovoluje užívat je bez konzultace a bez dohledu odborného lékaře. Hlavní nevýhodou všech těchto léků je to, že působí pouze po dobu užívání drogy. Když se zruší, jeho zhubnutá kila se rychle vrátí.

Na trhu existuje spousta léků a biologických doplňků inzerovaných na hubnutí a jejich počet roste. Většina z nich je však velmi sporná. Výrobci těchto léků častěji upřednostňují investovat peníze do reklamy fondů, spíše než do výzkumu jejich účinnosti a bezpečnosti.

Vážené dámy a pánové, hlavní princip a tajemství hubnutí a kontroly hmotnosti je celkem jednoduché: musíte konzumovat méně kalorií a utratit více z nich.

Pozor!Existují pouze dva přirozené a bezpečné způsoby, jak kontrolovat váhu: cvičením a dietou.

Zároveň je určitá kontrolní váha relativně snadná, zatímco jiná musí pracovat a trpět měsíce a roky. První si může dovolit prohlášení jako: „Nadváha je známkou promiskuity a nedostatku sebekázně. “Zadruhé, taková prohlášení jsou jen otravná.

Protože váha může také do určité míry záviset na genetických a ústavních faktorech, s nimiž není tak snadné a snadné bojovat. Existují však univerzální pravidla a techniky pro kontrolu hmotnosti, které každému umožňují dosáhnout více či méně výsledků.

V moderním světě žije většina populace s relativním množstvím jídla a jídla. Zároveň je jídlo pro většinu snadno dostupné, nemusíte si je kupovat, pěstovat, prostě šli do supermarketu, bloudili po regálech naplněných různými potravinami a výrobky ve světlých a příjemných obalech, dostali plný vozík, dali peníze na pokladně a spolkli, kolik chcetea kolik se jich vejde.

Díky hojnosti, rozmanitosti a snadné dostupnosti potravin a produktů si většina spotřebitelů vytvoří skutečnou „závislost na jídle“Lidé jsou závislí na jídle, vysokokalorických, tučných nebo sladkých jídlech, jako jsou drogy. Ve výsledku dochází k chronickému přejídání se všemi negativními důsledky pro pohodu a zdraví a nadváha je pouze vnějším projevem těchto negativních důsledků.

Proto je prvním krokem a pravidlem vymanit se z „mánie jídla“. Získejte sebekontrolu nad svým jídlem. Poslouchejte své pocity chuti k jídlu nebo hladu. Nepolykejte nic hrozného, ​​jen proto, že to dáte a podíváte se z talíře, nebo proto, že je čas na občerstvení nebo oběd. Poslouchejte své vnitřní pocity, ať už opravdu chcete jíst, zda opravdu potřebujete občerstvení.

  • Pravidlo 1.Jím, jen když mám opravdu hlad.
  • Pravidlo 2.Nikdy nejezte do sytosti. Poslouchejte svůj pocit hladu, pominul - dost, pohnu talířem, vstanu od stolu. Někdy byste měli přestat jíst, i když na to stále máte chuť. Oči často stále chtějí, ale žaludek je již plný. Poslouchejte žaludek a uklidněte chamtivost očí.
  • Pravidlo 3.Zvažte jednou týdně a porovnejte hodnotu zůstatku s předchozími změnami. Pokud si všimnete, že začínáte přibírat na váze, proveďte nezbytná opatření k regulaci hmotnosti.

A to je vše, nemusíte vymýšlet něco příliš vyspělého, nemusíte hledat příliš moderní prostředky, po kterých, když jste drogu přestali užívat, a začali znovu přibírat na váze. To je čistý podvod, obvyklé dojení peněz se děje, přijměte rozum, nejste stroj na peníze a nechcete, aby farmaceutičtí podnikatelé profitovali na vašem zdraví. Vaše harmonie je tedy ve vašich rukou, musíte jen ukázat charakter a tvrdohlavost. Přijmout opatření.