Pohanková strava pro hubnutí po dobu 7 dnů menu pro každý den

podstata pohankové stravy pro hubnutí

Pohanková strava na hubnutí po dobu 7 dnů je nejlepší způsob, jak zhubnout za týden. Zvažte její denní nabídku, nevýhody, recenze, vedlejší účinky a výhody.

Pohanková strava je nejlepší mono dietou mezi pracovními dietami. Je známý svým efektem práce v co nejkratším čase. Rychlá ztráta kilogramů se správným přístupem je velmi reálný výsledek. Osoba zažívá vitalitu, aktivitu, svěží vzhled pokožky. Výhody stravy ukázaly, že recenze o ní byly dobré, a proto lidé začali hledat potřebné informace o programu hubnutí.

Popularita celebrit hovoří o jejích krátkodobých pobytech. Existují lidé s malými pracovními plány. To znamená, že to bude vyhovovat obyčejnému člověku.

Toto je ideální možnost hubnutí pro ženy všech věkových skupin.

Výhoda

Pohanka má obrovskou rovnováhu všech možných vitaminů obsažených v přírodě. Je třeba zdůraznit výhody pohankové stravy po dobu 7 dnů:

 • Po dobu sedmi dnů si tělo doplní zásoby vitamínu C, který je dobrý proti virům. Vitamin B pomůže obnovit pokožku těla, posílit nehty a zlepšit stav vlasů. Jiné komplexy vitamínů mají příznivý účinek na depresivní stav. Kromě toho se kyselina listová vyrovná se slabými krevními cévami;
 • Struktura pohanky je bohatá na stopové prvky, takže se nemusíte starat o strusky. Spolu s toxiny opustí tělo po sedmi dnech;
 • Obrovská hodnota a nízkokalorický obsah jsou skutečným průlomem ve výběru produktů. Je povoleno jíst pohankovou kaši v jakémkoli množství. Chuť k jídlu vás nebude obtěžovat;
 • Dieta na hubnutí pohanky po dobu 7 dnů znatelně napne špatné oblasti pokožky. Oblast celulitidy je zmenšena.
 • Přesný výsledek od 6 kilogramů týdně;
 • Hlavní nuancí je rozpočtová strava. Nákup pohanky s kefírem nezasahuje do rozpočtu. V obchodech jsou vždy potraviny;
 • Rozložení nabídky je snadné. Není třeba něco vymýšlet a upravovat harmonogram tak, aby vyhovoval stravě. Připravují se základní pokrmy. Čas jídla není kontrolován, takže vše závisí na vás. Pohanku můžete jíst nebo vařit téměř všude, doma v přírodě, v práci nebo jako přátelé;
 • Obecně platí, že takové schéma hubnutí na pohance nevyžaduje velké úsilí při ovládání. Dosáhněte požadovaných výsledků tím, že moudře vyjdete z pohankové stravy.

Poškození

výhody a poškození pohankové stravy

Výhod je více než dost. Nevýhodou je také přítomen. Doporučujeme vám znát špatnou stránku dodržování předpisů:

 • Sůl je vyloučena, takže ovlivňuje vylučování přebytečné vody. Někdy je plná slabosti s proměnlivou bolestí v hlavě. Odborníci na výživu doporučují, abyste si udělali půst. Nejprve musíte vyzkoušet pohanku bez soli. Takže můžete zjistit, zda je vhodný pro tělo;
 • Klasický dietní program zahrnuje kefír a jednu obilninu. To je částečně obtížná volba pro abstinenci bez soli. Je to skrovnější kvůli nepřipravenosti těla na taková omezení;
 • Možné zvýšení tlaku během diety nebo zhoršení chronických onemocnění;
 • Vážný výsledek po pozorování období hubnutí je možný. Pravidla musí být přísně dodržována bez shovívavosti.

Pravidla pro nabídku na 7 dní

Stejně jako ostatní diety na hubnutí má každá z nich svá vlastní pravidla:

 1. Drť se nalije do hrnce bez soli, másla, mléčných výrobků a omáček;
 2. Jezte část jídla, jak chcete. Poslední jídlo musí být nejpozději do 20: 00. Proč tak pozdě? Rytmus moderních lidí se nenechává omezovat;
 3. Kapalina by měla proudit ve velkém objemu, takže voda nebo klasický čaj bez cukru je vítán pohankou;
 4. Po kurzu je nežádoucí náhle zahrnout staré produkty. Množství porcí, jídla a času by se mělo plynule vrátit do předchozího režimu.

Pohanková strava na hubnutí po dobu 7 dnů: recepty

Odborníci již dlouho mluví o pohance jako o univerzálním léku. Nejpřísnější systém nabízí cereálie napařené vodou. Je pravda, že přísná metoda trvá 3 dny. Ne každý je schopen odolat. Pojďme se podívat na účinné diety na hubnutí pohanky.

Pohanka s kefírem

pohanka - kefírová strava pro hubnutí

Klasická kombinace. Přidání mléčného výrobku do jídelního lístku významně zvyšuje nutriční hodnotu stravy. Kefír má vitamíny. Složení obsahuje dostatečné množství vápníku a bílkovin. Zlepšení funkce žaludku a normalizace produktivity gastrointestinálního traktu. Pro pohanku s kefírem potřebujete:

 • Jezte obiloviny v množství, které potřebujete;
 • Pijte více než jeden litr nízkotučného kefíru;
 • Vypijte asi jeden a půl litru čisté vody;
 • Kefír by měl být opilý půl hodiny před jídlem. Je lepší zahrnout také komplex vitamínů. Přípravky na bázi vitamínů si můžete vyžádat u svého lékaře nebo lékárny.

Doba trvání této varianty s kefírem je 7 dní.

Pohanka se sušenými meruňkami a švestkami

Jak se vám líbí rozmanitost nabídky sušeného ovoce? Nechte se hýčkat sladkým jídelním lístkem a zároveň zhubněte. V tomto případě bude celé období ve veselé náladě. Sladkosti nasytí tělo cukrem, vitamíny, vlákninou, které jsou nezbytné pro plné fungování mozku. Pohanková strava na hubnutí po dobu 7 dnů se sušenými meruňkami není pokušení, ale pěkný dárek od odborníků na výživu. Takovou dietu snáší mnohem snáze než jiné přísné typy. Budou s nimi mluvit mnohem později.

Recept na dietu pohankové rozinky je podobný předchozímu. Musíte pohanku napařit a poté přidat sušené ovoce podle vašeho výběru. Ne více než deset sušeného ovoce denně. Je možné, že vás hlad bude obtěžovat. V tomto případě je povolen litr nízkotučného kefíru.

Pohanka se zeleninou na hubnutí

Tato nenáročná možnost umožňuje přidání zeleniny. Ze stejného typu menu se výběrem stává vícesložková kuchyně. Bez obvyklého jídla může tělo a mozek snáze snášet psychickou únavu. Tělo je obohaceno vlákninou. Recept na týden:

možnosti pohankové stravy pro hubnutí
 • První dny diety jsou návykové, takže se připravte, že to nebude příliš snadné. Po dva dny musíte jíst výhradně pohanku. Velikost porce maximálně 300 gramů v suché formě. Všechny porce musíte jíst ve čtyřech jídlech. Můžete jej zapít černým čajem nebo jen vodou;
 • Poté přidejte zeleninu po dobu dvou dnů, kterou je třeba konzumovat ve čtyřech jídlech;
 • Potom přidejte další dvě syrovou zeleninu;
 • Posledním dnem nabídky je snížení závažnosti. Lze nalít olejem.

Doba trvání - 7 dní. Za týden tohoto menu se zeleninou a pohankou můžete zhubnout až 10 kilogramů.

Pohanka se sojovou omáčkou na hubnutí

Možnost pro lidi, kteří nemohou žít bez slaného jídla. Hlavní složka je nezměněna - pohanka. Před každou dávkou je zapotřebí lžička sójové omáčky. K nalití obilovin je vhodná jakákoli tekutina. Čtvrtý příjem může být s kefírem.

Doba trvání od 5 do 7 dnů. Během tohoto období budete moci odstranit - od 8 do 15 kilogramů.

Pohanková strava pro hubnutí: přísné menu

Přibližná nabídka pohanky. Považuje se to za přísnější než 3 dny. Je povoleno přidávat do stravy petržel, bylinky, kefír a jablka. Podrobné denní menu s produkty:

 • Snídaně - bylinkový salát, pohanka, čaj;
 • Snack - výběr z výše uvedených produktů;
 • Oběd - cereální polévka;
 • Odpolední svačina - tři zelená jablka;
 • Večeře - dušená pohanka, dva černé bochníky;
 • Snack - nízkotučný kefír 150 gramů;
 • Mezi těmito intervaly pijte vodu nebo čaj.

Toto náročné 7denní pohankové menu vám pomůže zhubnout až 15 kilogramů za dva týdny.

Podrobné menu pro týden pohankové stravy

Klasická doba trvání pohankové stravy je týden. Ztráta hmotnosti může využít jakoukoli možnost, která mu vyhovuje, a zahájit proces okamžitého hubnutí. Tělo bude takové období tolerovat příznivě, takže je důležité se připravit. Okamžitě odstraňte škodlivé sacharidy z kuchyně.

Terapeutická (lehká) strava

Lehčí verze je terapeutická strava na pohance. Odlehčená verze nabídky přispívá ke zdraví těla bez přísného dodržování pravidel. Pravda pro mírné odchylky je počet shodených kilogramů menší. Podrobné menu dne:

 • snídaně - kaše se sýrem;
 • Oběd - část pohanky, 200 ml kefíru, 120 gramů kuřete, salát bez koření;
 • Snack - litr kefíru nebo dvě ovoce;
 • Večeře - štíhlé kuřecí filety, pečená nebo surová zelenina. Můžete vyměnit kuře za krůtu nebo rybu.

Recenze lidí zaznamenávají ztrátu maximálně 4 liber.

Jak se dostat z pohankové stravy?

jak se dostat z pohankové stravy

Po dokončení kterékoli z navrhovaných možností ukončete postupně. V případě porušení se ztracený tuk okamžitě vrátí na své místo. Chcete-li zachovat obtížný výsledek, po dobu prvních dvou týdnů zasahujte do denní dávky pohanky. Je povoleno jíst kdykoli. Jakékoli nezdravé jídlo, mouka, uzené, sladké jídlo je stále zakázáno.

Potom pomalu zahrnuje do obvyklého menu polévky, ryby, zeleninu a nízkotučné maso. Po chvíli přidejte otruby, černý chléb.

První týden po ukončení léčby by měl mít celkem 1 800 kalorií. O dva týdny později 2000 kalorií. Poté plynule přepněte na starou stravu. To neznamená návrat k dortům, sodovkám a mastným jídlům. Rovněž je třeba je postupně odstraňovat. Pro milovníky sladkostí je tu sušené ovoce. Pitný režim by měl pokračovat. Můžete si vybrat kompot, bylinné nápoje nebo talíř z bobulí.

Po ukončení se zdržujte tréninku. Nechte tělo přestavět. Návštěva tělocvičny by se měla pomalu zvyšovat. To platí také pro zatížení.

Doba trvání - 7 dní. Maximum, které můžete odhodit, jsou 3 kg.

Kontraindikace

Předtím se poraďte se svým lékařem. Schválí a posoudí zdraví. Záď má mnoho výhod. V případě problémů s:

 • Střeva;
 • srdce;
 • ledvinami;
 • gastrointestinální trakt;
 • vřed;
 • gastritida;
 • Provozní stav.

Nepoužívejte pohanku a těhotné ženy, výkonné sportovce, lidi s nestabilní psychikou. Upustit od pohankové stravy by měli být ti, jejichž práce je spojena s fyzickou námahou. V případě důležité události je dieta zakázána. Soutěže, dlouhá jízda, fyzická a duševní práce pro vás nejsou vhodné.

Efektivní odrůda chuti vyžaduje chytrou práci. Tento postup vám pomůže být ladnější.

Pohanková strava na hubnutí po dobu 7 dnů: recenze

Recenze metody říkají, že neexistuje žádný dokonalý vzorec. Organismy se liší, takže výsledky se také liší. Chudnutí je pravda a někdy až příliš. Zpočátku vše závisí na počáteční hmotnosti. Ti, kteří mají více počáteční hmoty, mají skvělé výsledky.

Recenze s velkou hmotností naznačují ztrátu 10–12 kilogramů. Minimální ztráta hmotnosti je 3 kilogramy, což pro průměrného člověka není špatné.

Rovnoměrný úbytek hmotnosti celého těla. Vykazuje vynikající bok a bok. Horší situace je u pasu. Pas bude odstraněn systematicky. Každý, kdo má za cíl opravit jeden tvar těla, by měl odmítnout. Pohanková strava není na jednom místě užitečná.

Žádné ochablé léze na kůži. Stává se, že tělo na pohanku reaguje příliš dobře. Kůže zůstane elastická a oblast, ze které odešlo více tuku, se zpřísní.