Zeštíhlující nápoj na bázi bentonitového jílu

Bentolit v Karlových Varech Česká republika

Napít se Bentolit
Kč 1300Kč 2600
4.215

Objednat Bentolit

Sleva -50%

Bentolit je nápoj na rychlé hubnutí na bázi bentonitového jílu. Cena původního produktu je Kč 1300 bez slevy. Dodání - Česká republika, platba probíhá na dobírku na balíku.

Pro ty, kteří chtějí dostat drink s rozvozem v Karlových Varech:

 • prostřednictvím oficiálních webových stránek stačí uvést telefonní číslo pro komunikaci a vaše jméno v objednávkovém formuláři
 • počkejte na zpětnou vazbu - v blízké budoucnosti vám manažer zavolá, aby vám zodpověděl všechny vaše zajímavé otázky a objednal
 • Zadejte adresu a datum doručení, plnou cenu zásilky

Věnujte pozornost! K dispozici je speciální nabídka „SLEVA -50%“ - čas na nákup za poloviční cenu.

Jak nakupovat v Karlových Varech Bentolit

Nyní může každý zhubnout bez vyčerpání tréninku a prodloužené stravy, dokonce i ti, kteří dříve měli štíhlou postavu s nejtěžším úsilím. Seznamte se s novinkami v dietetice - rychlý nápoj na hubnutí na bázi bentonitového jílu!

Bentolit je účinná metoda hubnutí pro ženy i muže. Zlepšuje metabolismus, uzdravuje celé tělo. Nápoj se snadno připravuje, je vhodný k pití a má příjemnou chuť (cappuccino s lehkou skořicovou vůní). Cena v České republice bez slev a nákladů na dopravu Kč 1300. Přijetí a zaplacení zásilky je možné po převzetí do rukou na poště nebo od kurýra. Cena za zaslání zásilky kurýrem na vaši adresu se může lišit od ostatních měst přijetí.

Upozorňujeme vás, pouze dnes SLEVA -50%. Platí pro objednávky prostřednictvím oficiálních webových stránek. Na webu vyplňte formulář pro ty, kteří si chtějí koupit Bentolit za účelem propagace

Jak objednat Bentolit a obdržet doručení v Karlových Varech:

 • odešlete požadavek prostřednictvím objednávkového formuláře - uveďte své jméno a telefonní číslo
 • manažer vás bude kontaktovat, aby potvrdil objednávku, aby objasnil podrobnosti
 • objednávka od vás! Doručení poštou nebo kurýrem 1-3 dny v Karlových Varech

Aby nedocházelo k nedorozuměním, pečlivě uveďte údaje o převzetí zásilky (Česká republika, Karlovy Vary, ulice, dům, PSČ).

Recenze o Bentolit v Karlových Varech

 • František
  S věkem jsem hodně přibral. Nikdy jsem neměl rád chodit do posilovny a držet dietu - ani pro mě. Proto jsem začal hledat na internetu další metody hubnutí. Studoval jsem recenze různých produktů a rozhodl jsem se vyzkoušet bentolitový nápoj. Volba nebyla naštvaná. Výsledek mě úplně uspokojil. Již za měsíc přijetí jsem ztratil 25 kg.
  Bentolit