Zeštíhlující nápoj na bázi bentonitového jílu

Bentolit v Ostravě Česká republika

Napít se Bentolit
Kč 1300Kč 2600
4.215

Objednat Bentolit

Sleva -50%

Bentolit je nápoj na rychlé hubnutí na bázi bentonitového jílu. Cena původního produktu Kč 1300 bez slevy. Doručení - Česká republika, platba až po obdržení doručení poštou nebo od kurýra.

Pokud si potřebujete koupit nápoj s doručením v Ostravě:

 • prostřednictvím oficiálního webu musíte do objednávkového formuláře v objednávkovém formuláři zadat své telefonní číslo a své jméno
 • počkejte na zpětnou vazbu - do hodiny vás manažer kontaktuje, aby vám zodpověděl všechny vaše zajímavé otázky a objednal
 • Zadejte adresu a datum doručení, plnou cenu zásilky

Věnujte pozornost! K dispozici je speciální nabídka "SLEVA -50%" - máte čas na objednávku podle aktuální akce.

Jak nakupovat v Ostravě Bentolit

Nyní může každý zhubnout bez vyčerpání tréninku a prodloužené stravy, dokonce i ti, kteří dříve měli štíhlou postavu s nejtěžším úsilím. Seznamte se s novinkami v dietetice - rychlý nápoj na hubnutí na bázi bentonitového jílu!

Bentolit je účinná metoda hubnutí pro ženy i muže. Zlepšuje metabolismus, uzdravuje celé tělo. Nápoj se snadno připravuje, je vhodný k pití a má příjemnou chuť (cappuccino s lehkou skořicovou vůní). Cena v České republice bez slev a nákladů na dopravu Kč 1300. Příjem a platba za objednávku až po obdržení zásilky. Přesná cena zaslání zásilky kurýrem na adresu, kterou jste uvedli, se může lišit v závislosti na městě, kde byla zásilka doručena.

Upozorňujeme vás, pouze dnes SLEVA -50%. Platí pro objednávky prostřednictvím oficiálních webových stránek. Na webu zadejte své osobní údaje do objednávkového formuláře, abyste mohli zakoupit Bentolit za účelem propagace

Jak objednat Bentolit a obdržet doručení v Ostravě:

 • vyplňte své údaje v objednávkovém formuláři - zadejte své jméno a telefonní číslo
 • počkejte, až manažerův hovor vyjasní podrobnosti
 • dostávat poštou kurýrem domů (platba po obdržení zásilky) v Ostravě

Aby nedocházelo k nedorozuměním, pečlivě označte údaje o převzetí zásilky (Česká republika, Ostrava, ulice, dům, PSČ).

Recenze o Bentolit v Ostravě

 • Petra
  Vyzkoušel jsem různé diety, šel na fitness. Výsledky byly minimální a rychle přibíraly na váze. Před šesti měsíci jsem se obrátil na výživu. Po přezkoumání mé historie lékař doporučil bentolit. Za dva měsíce jsem ztratil 30 kg! Teď piju bentolit, abych si udržel postavu jednou za měsíc po dobu jednoho týdne. Hmotnost je stabilní 60 kg - jsem šťastný!
  Bentolit
 • Petra
  Sám jsem velmi štíhlý, bez ohledu na to, kolik jím, nikdy nepřibírám. Kupuji bentolit pro svého manžela. Bohužel má velmi sklon k nadváze. Poprvé mu tento nápoj pomohl zhubnout 30 kg. Bral jsem to dvakrát denně po dobu jednoho měsíce. Nyní jen o víkendech, jednou večer. Váha je stále, manžel nepřibírá na váze. Začal se cítit lépe a já jsem také šťastný).
  Bentolit