Dietní týden: jak zhubnout 7 kilogramů za týden

Týdenní dieta je účinný způsob, jak rychle zhubnout. Takže na něm můžete zhubnout až 7 kilogramů za 7 dní. Jak to udělat? A jak je to bezpečné? Přečtěte si v našem materiálu.

Dieta Nedelka je živým představitelem řady diet, které slibují rychlé hubnutí v krátkém časovém období. Samozřejmě je to spojeno s vážným omezením výživy a v důsledku toho s počtem kalorií. Stojí za zmínku, že tuto dietu není snadné tolerovat, takže se musíte připravit. Je vhodné umět hodně chodit a získat nějaké dojmy, aby na jídlo nemysleli. Nejlepší je, když těchto sedm dní strávíte co nejméně času doma, kde je lednička. Také během tohoto období je velmi vhodné nevařit nic, co nemůžete jíst.

Pokud jde o vodu, jako obvykle musíte vypít nejméně 1, 5 litru denně. Ostatní nápoje povolené pouze zelený čaj (mimo zvláštní dny)

voda a přípravky na hubnutí týdně o 7 kg

Dieta týden: menu

Jak již bylo uvedeno výše, Nedelkova dieta předpokládá dosti omezenou dietu, jako ve stravě. Zejména můžete jíst pouze jeden produkt každý den a rozdělit jej na 3-4 jídla.

První den

Vaše nabídka je o pití: čaje, káva, džusy. Můžete pít cokoli (kromě sycených nápojů) a v jakémkoli množství. Je ale lepší jídlo odmítnout.

Druhý den

Vaše nabídka je syrová zelenina. Množství není nijak omezeno. Hlavní věc je nedat jim tepelné zpracování.

Třetí den

Tento den duplikuje první a je den pití, takže si udělejte zásoby zajímavých nápojů. Pokud je to pro vás opravdu těžké, můžete si dovolit 2 zeleninové smoothie.

Čtvrtý den

Ovoce. Jezte syrové ovoce v jakémkoli množství.

rybí ořechy a avokádo na hubnutí týdně o 7 kg

Pátý den

Vaše nabídka je vařené libové maso, tvaroh a vejce. Omezení objemu: maso - 300 gramů, tvaroh - 100 gramů a 3 vejce.

Šestý den

Šestý den je také pití.

Sedmý den

Sedmý den v Nedelkově dietě je určen k tomu, aby se vymanil z přísné diety, takže jídelníček bude sice kompletní, ale přesto co nejvíce dietní.

Snídejte omeletu a jogurt. K obědu si dopřejte kuřecí polévku. Odpolední svačina je ovoce. A k večeři - řecký salát.

Jak nebezpečné je rychlé hubnutí?

Záleží na tom, co považujete za rychlé hubnutí a kolik chcete zhubnout. Pokud jste obézní a potřebujete zhubnout, pak to může zmizet rychleji, než kdybyste shodili jen pár kilo.