Nejúčinnější způsob, jak zhubnout bez poškození zdraví

hubnoucí sporty

Najít nejúčinnější způsob, jak zhubnout, je snem každého, kdo se kdy pokusil zbavit se pár kil navíc. Je žádoucí, aby to bylo rychlé, bez následků a námahy. Sny jsou sny, ale ve skutečnosti je nemožné spojit všechny tři podmínky. A přesto, pokud existuje touha, můžete dosáhnout harmonie co nejdříve a bez následků.

Typy nejúčinnějších diet

Existuje neuvěřitelné množství rychlých a jednoduchých způsobů, jak zhubnout. Mezi nimi jsou nejoblíbenější různé diety s důrazem na určitý druh potravin nebo načasování jejich konzumace. Všechny vám pomohou zhubnout až 5 kg za týden.

Dieta Pierra Ducana. Vhodné pro všechny, kteří milují ryby, tvaroh a vejce a klidně se obejdou bez ovoce a jednoduchých sacharidů.

Dieta "Minus 60" pro chuť na sladké. Jedna z mála diet, které umožňují použití sladkostí. Hlavní je jíst je před obědem, kdy je zrychlený metabolismus.

Střídání. Tento způsob hubnutí spočívá v použití pouze jednoho druhu jídla během dne: zeleninových nebo ovocných sacharidů, případně bílkovin, nebo pouze tekutin (džusy, kefír). Nedoporučuje se sedět na této dietě déle než 6 dní.

Nejezte po 18: 00. Jakkoliv výživoví poradci tímto způsobem hubnutí nadávají, pro mnohé se právě ona stala cestou k získání štíhlé postavy. Aby nedošlo ke zpomalení metabolismu dlouhými intervaly mezi jídly, doporučuje se po 18. hodině ještě jíst nízkokalorický výrobek (nízkotučný tvaroh, jablko) nebo vypít sklenici šťávy (kefír).

Výpočet kalorií a množství spotřebovaných živin: bílkoviny, tuky, sacharidy. Základem je spotřebovat o něco méně energie, než je potřeba, aby tělo začalo spotřebovávat vnitřní zásoby. Pro usnadnění procesu počítání byly vytvořeny aplikace pro chytré telefony.

Správná výživa. Za prvé je to odmítnutí nezdravého jídla a přechod na přírodní produkty. Vyloučení smažených, přesolených jídel a polotovarů příznivě působí na trávicí trakt, urychluje vylučování toxinů a hlavně odstraňuje jednu z hlavních příčin přibírání na váze – stres. Je to to, že tělo hromadí tuk, i když konzumuje málo kalorií.

Léčebný půst. Úplné odmítnutí jakéhokoli příjmu kalorií. Podporuje se pouze čistá voda, očistné procedury a mobilita. Toto je vážný test pro tělo, takže musíte hladovět pouze pod dohledem lékařů a v plném souladu s technologií. Provádí se pro léčebné účely a ne z rozmaru, jinak může dojít k nenapravitelnému poškození.

gymnastika pro hubnutí

Zásady rychlého a zdravého hubnutí

Skutečný způsob, jak zhubnout, je konzumovat méně kalorií, než vydáte. Ležení na sporáku a hledání štíhlého těla se neobejde bez újmy na zdraví. Více jíst, více cvičit.

Diverzifikujte svůj jídelníček. Mono-diety jsou nejen neúčinné, ale hrozí, že se vrátí zpět na předchozí kilogramy, což povede k několika dalším kilogramům navíc. Abyste předešli narušení, zařaďte do svého jídelníčku co nejvíce přírodních potravin.

Pít více vody. Pokud nejsou problémy s ledvinami a vysoký krevní tlak, měli byste pít co nejvíce vody. Nedostatek vody vyvolává falešný pocit hladu. Zlaté pravidlo: "Pokud jste si chtěli dát svačinu, vypijte sklenici vody. "

Vyhněte se intenzivnímu hladu. Čím delší je přestávka mezi jídly, tím více toho nakonec sníte.

Nejkaloričtější jídlo je ráno. Po obědě volte proteinová jídla.

Jídlo může být lék. Zařaďte do stravy složky spalující tuky, které urychlují všechny životní pochody v těle. Vedoucí mezi takovými produkty jsou horké koření: zázvor, pepř, kurkuma, skořice, česnek.

Dodržování těchto jednoduchých pravidel vám umožní neochvějně dodržovat zvolenou dietu a neztrácet motivaci při hubnutí.

Asistenti na hubnutí

Nejlepší způsob, jak zhubnout, je útočit na váhu ze všech stran. Kromě diety vám kila navíc pomohou zvládnout: cvičení, zábaly, masáže, bylinné extrakty a terpentýnové koupele. Samostatně nejsou tak účinné jako v kombinaci.

nohy na váze a způsoby hubnutí

Tělesné cvičení

Pokud neberete v úvahu dodatečné náklady na energii, fyzická aktivita zlepšuje tvar těla, dodává mu pružnost, zlepšuje pohodu, vytrvalost a celkovou náladu. Začněte každý den cvičením. Jednoduché úklony do stran, dřepy, přítahy vám více než pomohou probudit se, zrychlit metabolismus a naladit se na bojovnou náladu. Není lepší cvičení pro hubnutí než běh nebo chůze. Druhý se doporučuje pro obézní lidi, protože běh v jejich pozici je plný zranění.

Zábaly

Tento komplex procedur dobře zvyšuje teplotu povrchu těla, zlepšuje kožní turgor a zabraňuje jejímu ochabování. Odstraňuje přebytečnou vodu, vyrovnává horní vrstvy epidermis, stimuluje její obnovu. Masírujte tělo peelingem z kávové sedliny a olivového oleje, opláchněte a aplikujte přípravek na spalování tuků. Může obsahovat esenciální oleje z citrusových plodů, hořčice, feferonky, medu, jílu, prášku badyagi. Tělo zabalte do potravinářské fólie a po půl hodině smyjte, pokožku intenzivně masírujte speciální žínkou, masérem nebo jen rukama, nešetřete námahu.

Bylinné odvary a infuze pro hubnutí

Užívání fytodrogerií je účinný způsob, jak urychlit proces hubnutí. Projímavé byliny (senna, řešetlák, lékořice, fenykl) podporují brzké uvolnění a pročištění trávicího traktu. Diuretika (brusinka, přeslička, andělika, jitrocel) zmírňují otoky a toxiny. Lněná semínka, proskurník, andělika snižují hlad a zázvor, zelený čaj, pampeliška urychlují metabolismus.

Terpentýnové koupele

Koupele prováděné podle autorské technologie účinně urychlují metabolismus a tím i vylučování toxinů, zlepšují pružnost pohybového aparátu, stimulují krevní oběh, normalizují krevní tlak a zlepšují náladu.

Psychologická stránka hubnutí

Při hubnutí není hlavní dosáhnout výsledku, ale udržet si ho. 99 % pokusů o hubnutí je odsouzeno k neúspěchu kvůli nedostatku motivace a neschopnosti udržet si správné nastavení mysli. Bez odstranění příčin nadváhy je neúčinné řešit její následky. Obezita a stres jdou ruku v ruce. Všechny racionální způsoby hubnutí jsou proto založeny na zbavení se negativních psychologických faktorů. Dobrý spánek, pravidelné procházky na čerstvém vzduchu, pozitivní mikroklima v rodině a absence finančních problémů způsobí, že proces hubnutí bude velmi příjemný a neviditelný. Musíte pracovat na každé položce, bez ohledu na to, který způsob, jak rychle zhubnout, byl zvolen. Pak na konci cesty najdete postavu svých snů a nikdy se nevrátíte k kilům navíc.

před a po hubnutí