Dieta pro lenochy

voda pro línou dietu

Mnoho z nás často odmítá vytoužené hubnutí jen proto, že překážkou se stávají nejrůznější problémy různé povahy, ale často je hlavní překážkou naše lenost, která nám brání jít kupředu k vytouženému cíli. Navíc se připravujeme o možnost získat krásné tělo kvůli nedostatku času, nabitému pracovnímu programu, nepravidelné nevyvážené výživě a obtížnému výběru produktů, které konkrétní dieta obnáší. A mnohé další se prostě porouchají, neodolají nové „extrémní" dietě pro tělo.

Pro ty, kteří se poznali alespoň z jednoho z výše uvedených důvodů, je tu dobrá zpráva, totiž dieta na hubnutí pro lenochy. Pomocí tohoto systému můžete snadno shodit přebytečná kila, stejně jako očistit a uzdravit tělo. Je vhodný i pro ty, kteří nedokázali vydržet své předchozí diety, a samozřejmě pro ty, kteří chtějí svůj výsledek po hubnutí zafixovat jinými metodami.

Co je podstatou líné diety? Dietní plán pro ty nejlínější

Dieta pro lenochy se tak jmenuje nejen proto, že její dodržování nebude těžké a bez námahy, ale také proto, že nevyžaduje žádné speciální přípravky, přípravky a spoustu času. Podstata redukční diety pro líné je následující: před každým jídlem (15-20 minut) musíte vypít přesně 2 sklenice čisté čištěné vody, po které můžete začít s obvyklým jídlem.

Dalším důležitým pravidlem je, že během vstřebávání potravy a 2 hodiny po ní je přísně zakázáno konzumovat jakoukoli tekutinu. Odtud plynou 2 základní dietní pravidla pro lenochy na vodě:

  1. Vypijte přesně 2 sklenice vody 15-20 minut před vstřebáním jídla.
  2. Poté další 2 hodiny nic nepijte ani nejezte.

Po 2 hodinách můžete pít nejen vodu, ale i čaj nebo kávu, ale bez jakýchkoliv „sladkých překvapení" v podobě sladkostí, sušenek, dortů apod. Protože v tomto případě budete znovu jíst, a soudě podle druhého pravidla stravy pro líné, musíte před jídlem pít vodu, a vy, jak se ukázalo, ne.

Zde je dietní plán pro ty nejlínější, který si stačí zapamatovat a opakovat ze dne na den.

Snídaně: Ráno na lačný žaludek vypijeme 2 sklenice čištěné vody (minerální voda je možná, ale bez plynu), počkáme 15-20 minut, poté se nasnídáme s obvyklým jídlem, ale nemyjeme dolů během jídla. Čekáme 2 hodiny, přičemž nic jiného nejíme ani nepijeme.

Oběd: Znovu vypijte 2 sklenice vody, počkejte na výše uvedenou dobu, dejte si oběd. Na polední menu také nejsou žádná omezení, kromě toho, že „na třetí" se budete muset obejít bez kompotu a jiné tekutiny. Čekáme také 2 hodiny, potlačujeme případnou žízeň.

Večeře: Tentokrát vypijeme 1 sklenici vody (ale 2 jsou možné, pokud je před spaním ještě hodně času). Po 15-20 minutách večeříme s nepříliš kalorickým a „těžkým" jídlem, vyjma večerního čaje, mléka atd. na další 2 hodiny.

Pro ty, kteří plánují během dne zajistit nějaké občerstvení, upozorňujeme, že předtím je také povinné vypít 2 sklenice čištěné vody, i když je množství přijatého jídla malé (sendvič, ovoce, sušenky), ale v tomto případě je dovoleno vypít 1 sklenici vody místo dvou.

Výsledky a recenze na dietu pro lenochy u vody. Jaké je tajemství hubnutí?

dívka pije vodu na dietu pro líné

Soudě podle mnoha dobrých recenzí o líné dietě může tento systém hubnutí skutečně dělat zázraky. Někteří hubnutí hlásili, že se jim podařilo zbavit se 8-10 kilo navíc za pouhé 2 týdny. Jaké je ale tajemství tak ohromujícího dietního výsledku pro ty nejlínější? Pojďme na to přijít podrobněji.

Za prvé, tento systém výborně funguje s pocitem hladu, protože 2 sklenice vody před jídlem naplní žaludek téměř z třetiny a poskytuje tak relativní pocit plnosti. Díky tomu se vám nebude chtít moc jíst, porce se výrazně zmenší a kalorií se do těla dostane mnohem méně.

Za druhé, jídelníček pro lenochy k vodě si dokáže poradit s častým problémem všech hubnoucích – pomalým metabolismem. Podle výzkumu nutričních specialistů pití vody krátce před jídlem několikanásobně zvyšuje rychlost metabolických procesů.

A do třetice je to možnost nahradit zbytečné kalorické nápoje (čaj a káva cukrem, energetické a sycené nápoje atd. ), které konzumujete během dne místo vody, což bude nejen zdravější při hubnutí, ale i pro práci těla jako celku. Již první den po vypití 2 sklenic čisté vody před každým jídlem pocítíte, jak se potřeba těchto nápojů sama vytratí a do těla se tak již nedostanou „prázdné" a někdy i „škodlivé" kalorie. (kvůli obsahu v nápojích, barvivech, příchutích atd. ).

Další důležitou výhodou líné hubnoucí diety je, že denní energie, kterou naše tělo vydá, se vyrábí za pomoci vody. Proto je tak důležité ho dostatečně pít a více se hýbat.

Je velmi snadné dodržovat tuto dietu, protože nevyžaduje změnu vašich preferencí v jídle a každodenní stravy. Navíc se vám díky dietě pro lenochy podaří zhubnout během krátké doby a získané výsledky si udržet dlouhodobě, protože se jí můžete držet neomezeně dlouho. Proto je tento systém hubnutí někdy dokonce označován jako „celoživotní diety", v souvislosti s nimiž jej odborníci na výživu doporučují k dlouhodobému užívání.

Dieta pro lenochy se tedy jen na první pohled zdá tak jednoduchá, a proto někteří dokonce pochybují o její účinnosti. To je důvod, proč, pokud pochybujete nebo jste skeptičtí ohledně tohoto druhu hubnutí, můžete si přečíst recenze na dietu pro líné na různých fórech od těch, kteří prošli cestu k úplnému zhubnutí.