Jak zhubnout za týden o 5 kg, 10 kg doma

Ve snaze rychle zhubnout za pouhý týden se mnoho žen uchýlí k nejrůznějším metodám a prostředkům. Rozmanitost různých diet a pravidel výživy vám umožní vytvořit si na celý týden vhodnou stravu, která bude nejen prospěšná pro vaše zdraví a tvar, ale také chutná. Jinými slovy, abyste mohli spolehlivě odpovědět na otázku, jak rychle zhubnout doma za týden, musíte kompetentně přistoupit k přípravě individuálního programu na hubnutí. Těm, kteří hubnou, je navíc poskytována široká nabídka různých druhů fyzické aktivity.

Je možné zhubnout za týden a kolik?

jak zhubnout za týden doma

Každá žena položila tuto otázku alespoň jednou. Obvykle se takový úkol stává obzvláště důležitým před letní dovolenou, důležitou událostí - svatbou, večírkem nebo dlouho očekávaným datem. Vzhledem ke zrychlenému tempu moderního života často nezbývá čas na udržení kondice. To vede k potřebě rychlých metod hubnutí.

Podle mnoha dietních recenzí je docela možné rychle zhubnout za sedm dní. Vezměte prosím na vědomí, že běžné metody rychlého hubnutí mají vážné negativní účinky na zdraví. Takový stres pro tělo může mít za následek vznik nepříjemných následků a nemocí. Je důležité pečlivě a promyšleně přistupovat k nouzovému úbytku hmotnosti, abyste později nemuseli obětovat zdraví kráse.

Co potřebujete jíst pro účinné hubnutí?

Odpověď na otázku, jak rychle zhubnout za krátkou dobu, spočívá v jednom nezměnitelném pravidle, které říká: musíte jíst méně, než tělo utratí v důsledku každodenní činnosti. Chcete-li zhubnout za týden, měli byste vzít v úvahu nutriční hodnotu konzumovaných potravin, tj. Obsah tuků, bílkovin, sacharidů, vitamínů, minerálů a vlákniny.

Upřednostňujte potraviny s vysokým obsahem komplexních sacharidů. Mezi tyto produkty patří:

 • hrubé ovesné vločky,
 • pohanková kaše,
 • rýžová kaše,
 • proso,
 • celozrnný chléb,
 • žitné těstoviny,
 • chléb bez cukru a droždí,
 • celozrnná pita a pečené brambory.

Chcete-li zhubnout, výše uvedené potraviny byste měli jíst ráno nebo v poledne, abyste večer nepociťovali hlad. Strava by měla obsahovat také zdravé tuky, jejichž hlavním zdrojem jsou ořechy. Obecná pravidla pro hubnutí v tomto případě fungují na sto procent: snídaně je důležitá, oběd je také důležitý, ale večeře by měla být usnadněna.

účinné způsoby, jak zhubnout za týden

Abyste rychle zhubli, nezapomeňte na zdravé potraviny bohaté na užitečné vitamíny: zeleninu a ovoce. Měly by tvořit základ správné výživy, zejména v období hubnutí a diety.

Pro hubnutí se vzdejte „konzervované“ kukuřice a hrášku, ale banány, mango, hrozny se doporučují konzumovat po kusech: ačkoli obsahují velké množství živin, patří k těžkým pokrmům, jejichž použití je povoleno jako součást hubnutí týden před obědem. . .

Ukázková nabídka

 1. První den pijte jako snídani kefír (dvě stě gramů) a poté zelený čaj. Na oběd si dejte dvě stě gramů kuřecího vývaru. Na odpolední svačinu, trochu nízkotučného jogurtu a na večeři dvě sklenice mléka.
 2. Druhý den zahrnuje snídani se dvěma čerstvými rajčaty. Na oběd si připravte zeleninový salát, ingredience dochuťte olivovým olejem. Na odpolední svačinu si dejte dvě střední okurky a na večeři si připravte zeleninový salát z okurky, bylin a paprik.
 3. Třetí den hubnutí je mléko. Snídaně - dvě stě gramů mléčného koktejlu, šálek zeleného čaje bez cukru. Druhá snídaně - dvě sklenice nízkotučného mléka. Na oběd si připravte lehký kuřecí vývar a místo večeře vypijte dvě stě mililitrů mléka.
 4. Čtvrtý den sníte ke snídani dva pomeranče a o něco později jeden grapefruit. K obědu si připravte ovocný salát. Na odpolední svačinu si dejte jedno jablko nebo hrušku. Večeře na jednom grapefruitu.
 5. Snídaně pátého dne by měla sestávat ze dvou vařených vajec. Druhá snídaně - nějaké vařené ryby. Na oběd uvařte sto padesát gramů vařeného kuřete s přílohou vařeného hrášku. Odpolední svačina - malý nízkotučný tvaroh. Na večeři si dejte tvrdý sýr.
 6. jak jíst, jak zhubnout za týden
 7. Šestý den v týdnu: Na snídani vypijte dvě sklenice kefíru a šálek čaje bez cukru. Později vypijte sklenici grapefruitového džusu. Na oběd si dejte kuřecí vývar. Pro odpolední svačinu je vhodný koktejl. Na večeři vypijte dvě sklenice mléka.
 8. Na poslední den sníte dvě vejce a šálek zeleného čaje. Jíst ovoce trochu později. Na oběd je dokonalá lehká polévka s rýží nebo pohankou. Na odpolední svačinu si dejte jablko nebo například hrušku. K večeři je ideální zeleninový salát.

Jaká cvičení byste měli udělat, abyste snížili hlasitost?

Při výběru typu fyzické aktivity musíte dodržovat své preference a postupovat podle toho, která část těla vyžaduje úpravu. Například pro ty, jejichž váha je v přijatelném rozmezí, abyste mohli rychle zhubnout, měli byste zvolit pravidelné jogging, chodit k bazénu, tvarování, gymnastiku nebo aerobik. Níže uvádíme dvě sady cvičení zaměřených na rychlé snížení hmotnosti v pase a na kněžích.

Cviky na hubnutí v oblasti břicha a boků

 • Cvičení 1:Lehněte si na záda, roztáhněte ruce po stranách a lopatky držte rovně na podlaze. Pomalu zvedněte nohy, zajistěte je v poloze v pravém úhlu a poté je postupně snižujte doprava. Pro jeden hluboký nádech držte nohy nad baldachýnem poblíž podlahy. Chcete-li za týden rychle zhubnout, cvičte desetkrát. Proveďte dva přístupy.
 • Cvičení 2:Lehněte si na podlahu, ohněte nohy a položte kolena k sobě. Nadechněte se - pomalu přesuňte ruce za hlavu, zvedněte pánev z podlahy a pak páteř. Pro rychlé hubnutí proveďte každý den sedm až deset opakování.
 • cvičení na hubnutí břicha a boků
 • Cvičení 3:Posaďte se na prsty, položte dlaně na podlahu a zatáhněte břicho. Otočte tělo doleva a narovnejte pravou nohu. Pánev a koleno levé nohy by měly být otevřené. Chcete-li rychle zhubnout za týden, proveďte tři až pět sad po deseti opakováních.

V bocích a nohou

 • Cvičení 1:Postavte se rovně a začněte pomalu dřepět. Představte si, že sedíte na neviditelném křesle. Vydržte v této pozici několik sekund. Pro rychlé hubnutí cvičte desetkrát. Proveďte dva přístupy.
 • Cvičení 2:Postavte se rovně, nejdříve se vrhněte pravou nohou a poté proveďte stejný krok levou nohou. Kolena by měla být ohnutá v pravém úhlu. Chcete-li rychle zhubnout, cvičte desetkrát. Proveďte tři sady.
 • Cvičení 3:Ležíte na zádech, ohněte kolena a pevně přitlačte nohy na podlahu. Zvedněte boky tak, aby úhel mezi podlahou a hýžděmi byl 45 stupňů. Chcete-li rychle a efektivně zhubnout, cvičte desetkrát ve třech sériích.

Efektivní způsoby vyjádření úbytku hmotnosti

Expresní diety po dobu jednoho týdne vám pomohou znatelně zhubnout za krátkou dobu. Stojí za to říci několik slov o škodě, kterou tyto metody způsobují: takové diety hraničí s půstem. Dlouhodobé odmítnutí jíst dostatek jídla přispívá nejen ke snížení velikosti pasu, ale také k rozvoji vážných zdravotních problémů. Zvažte to, když se ve snaze o štíhlost rozhodnete uchýlit se k expresivní stravě po dobu jednoho týdne.

Na kefíru

Nízkokalorická kefírová dieta vám pomůže očistit tělo a dosáhnout vašeho cíle. Během týdne byste měli vypít půl litru kefíru každý den a také jíst 400 g jednoho produktu podle vašeho výběru: nízkotučný tvaroh, pečené brambory, vařená kuřecí prsa, ovoce (kromě banánů a hroznů). Šestý den by měl být půst.

Na pohance nebo rýži

Chcete-li rychle zhubnout na pohance, musíte na snídani, oběd a večeři jíst 50 g vařených cereálií a malé množství mléka, kefíru nebo jogurtu. Počínaje pátým dnem se do stravy může přidávat zelený čaj. Se silným pocitem hladu je povoleno jíst jedno jablko nebo pít vodu s přídavkem přísad, jako je med, citronová šťáva a zázvor.

Rýžová dieta zahrnuje konzumaci dvou lžící vařených cereálií denně. Po dvou hodinách můžete vypít sklenici vody nebo jablečného džusu. Po čtyřech hodinách by měl následovat oběd se zaměřením na zdravé stravování (mrkev, rajčata, okurka, lilek a další zelenina). Je povoleno jíst trochu libového masa, ryb, ovoce. Na večeři musíte jíst dvě polévkové lžíce vařené nebo namočené rýže.

Na ovesných vločkách

jak zhubnout za týden na ovesných vločkách

Chcete-li zhubnout za týden, konzumujte ovesné vločky bez přídavku soli nebo cukru. Je povoleno oslazovat kaši malým množstvím sušeného ovoce, ale mějte na paměti, že takové doplňky sacharidů jsou přípustné pouze ráno. Velikost porce - 250 g. Chcete-li udržovat normální metabolismus při týdenní dietě, pijte více čisté neperlivé vody.

Na vodě

Rychlá ztráta hmotnosti na vodě je příliš nebezpečný způsob, jak zhubnout. Odmítnutí jíst jídlo může vést k nevratným následkům. Ztráta kilogramů v důsledku bude mít za následek rozvoj závažných onemocnění. Chcete-li dosáhnout maximálního účinku bez poškození zdraví, doporučuje se snížit počet spotřebovaných kalorií a ne je zcela vyloučit. Je také důležité věnovat se cvičení a neležet na gauči. Zbavit se baculatých tváří a vrásek v pase nestojí za ztrátu zdraví.